Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii domy" odpovídá 25 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 145m² - Tuklaty - Tlustovousy

Prodej, Rodinné domy, 145m² - Tuklaty - Tlustovousy

Vy výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům, který se nachází v okrajové části malebné obce. Dům sestává z jednoho přízemního podlaží s obytnou částí 3+1 v udržovaném a technicky dobrém stavu s koupelnou a samostatným WC, sklepem, spíží a garáží. K..

Lokalita: Tuklatská, Tuklaty - Tlustovousy2 890 000 Kč

Dvojgenerační rodinný dům 358m² + zahrada  - Neumětely, Beroun

Dvojgenerační rodinný dům 358m² + zahrada - Neumětely, Beroun

Nemovitost 46km od Prahy. Nabízíme velice dobře udržovaný patrový dvojgenerační s možností trojgeneračního rodinný dům s 3 byt. jednotkami, sklep (58m2 ), hospodářská budova – sklady, zastřešená pergola, venkovní sprch. bazének, studna, dvorek, zahrada okolo objektu), dostatečné parkování, vše..

Lokalita: Neumětely4 789 000 Kč

RD + sklady  pro komeční využití, Neumětely, Beroun

RD + sklady pro komeční využití, Neumětely, Beroun

Nabízíme RD v Neumětelých (Hostomice) vhodný jak k bydlení/ možnost až tří bytových jednotek), pronájmu, tak i k dalšímu komerčnímu využítí - např., výrobna, kanceláře , sklady, azylový dům, dům pro seniory apod. 7 samostatných místností, 2x kuchyň,kancelář, technická místnost, venkovní sklady,..

Lokalita: Hostomice4 789 000 Kč

Prodej, Chalupa, 178m² , Varnsdorf - Studánka

Prodej, Chalupa, 178m² , Varnsdorf - Studánka

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji chalupu ve Studánce u Varnsdorfu, okr. Děčín. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku, zastavěná plocha a nádvoří o rozloze 178m2. Zahrada je majetkem obce a je v nájmu. Chalupa je určena k rekonstrukci, je vhodná k rekreaci i k trvalému..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka995 000 Kč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž,  Kleneč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž, Kleneč

V obci Kleneč nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům s garáží pro dvě auta. V přízemí se nacházejí sklady a technická místnost, první patro je obytné. Bytová jednotka je 3+1 o rozloze 100m2. K dispozici jsou dvě koupelny (vana, sprchový kout), nový plynový kotel. Dům má nová plastová okna a..

Lokalita: Kleneč1 590 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 50m² - Měchenice

Prodej, Rodinné domy, 50m² - Měchenice

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rodinný dům v okrajové části obce Měchenice - Praha západ. Rodinný dům se nachází na svažitém lesním pozemku s terasami a nabízí tak více možností pro modernizaci úpravy zeleně v okolí domu. Rodinný dům byl do poslední chvíle..

Lokalita: Měchenice730 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 60m² - Braňany

Prodej, Rodinné domy, 60m² - Braňany

Nabízíme na prodej 1/2 rodinného domu v obci Braňany. K domu patří také velká zahrada. Obec Braňany se nachází 5min cesty autem od obce Most.

Lokalita: Mostecká, Braňany690 000 Kč

Prodej, Chata, 50m² - Měchenice

Prodej, Chata, 50m² - Měchenice

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji podezděnou a částečně podsklepenou rekreační chatu ve vyhledávané a klidné lokalitě okraje obce Měchenice - Praha Západ. Chata je celoročně obyvatelná a umístěna na oploceném a zalesněném pozemku, který nabízí dostatek soukromí. Dispozice chaty tvoří vstupní..

Lokalita: Měchenice730 000 Kč

Prodej, Chata, 50m² - Mělník

Prodej, Chata, 50m² - Mělník

Nabízíme k prodeji rekreační chatu s číslem evidenčním na parcele o velikosti 56 m2. Celková rozloha pozemku je 3004 m2. Chata je umístěna na okraji obce Mělník ul. Vinohradská a je napojena na elektřinu 230 V i 380 V. K dispozici je vodovodní řád, který je umístěn u chaty. Na pozemku je zapuštěný..

Lokalita: Vinohradská, Mělník4 490 000 Kč

Prodej, Chata, 150m² - Rabyně

Prodej, Chata, 150m² - Rabyně

Nabízíme k prodeji zděnou chatu 6+1 s krásným výhledem na Slapskou přehradu. Chata je v blízkosti kempu Nová Rabyně kde naleznete i autobusovou zastávku. Je napojena na vodovod a elektřinu. Na zahradě naleznete bazén, dílnu a sklep. Výborná dostupnost z Prahy. Pro více informací volejte

Lokalita: Rabyně3 690 000 Kč