Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 21 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 150m² - Braňany

Prodej, Rodinné domy, 150m² - Braňany

Prodej 1/2 rodinného domu v obci Braňany, v ulici Mostecká. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. K domu patří také velká zahrada. Obec Braňany se nachází 5 minut cesty autem od Mostu. Majitel druhé poloviny domu dům neužívá a čase by byla také k prodeji.

Lokalita: Mostecká, Braňany440 000 Kč

Prodej, Chalupa, 178m² , Varnsdorf - Studánka

Prodej, Chalupa, 178m² , Varnsdorf - Studánka

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji chalupu ve Studánce u Varnsdorfu, okr. Děčín. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku, zastavěná plocha a nádvoří o rozloze 178m2. Zahrada je majetkem obce a je v nájmu. Chalupa je určena k rekonstrukci, je vhodná k rekreaci i k trvalému..

Lokalita: Varnsdorf - Studánka920 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 199m² - Mšeno - Sedlec

Prodej, Rodinné domy, 199m² - Mšeno - Sedlec

Prodej rodinného domu o dispozici 3+1 + dílna + garáž a obytné ploše 199 m2 na pozemku o celkové výměře 834 m2, dále je součástí pozemek o celkové ploše 1569m2. Nemovitost se nachází v krásné a klidné lokalitě Kokořínských lesů v obci Sedlec cca 1 km od města Mšeno s kompletní občanskou..

Lokalita: Mšeno - Sedlec1 900 000 Kč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž,  Kleneč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž, Kleneč

V obci Kleneč nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům s garáží pro dvě auta. V přízemí se nacházejí sklady a technická místnost, první patro je obytné. Bytová jednotka je 3+1 o rozloze 100m2. K dispozici jsou dvě koupelny (vana, sprchový kout), nový plynový kotel. Dům má nová plastová okna a..

Lokalita: Kleneč1 490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 145m² - Tuklaty - Tlustovousy

Prodej, Rodinné domy, 145m² - Tuklaty - Tlustovousy

Vy výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům, který se nachází v okrajové části malebné obce. Dům sestává z jednoho přízemního podlaží s obytnou částí 3+1 v udržovaném a technicky dobrém stavu s koupelnou a samostatným WC, sklepem, spíží a garáží. K..

Lokalita: Tuklatská, Tuklaty - Tlustovousyrezervováno

Prodej, Rodinné domy, 126m² - Liptaň

Prodej, Rodinné domy, 126m² - Liptaň

Ve výhradním zastoupení majitele, Vám nabízíme Rodinný dům - Chalupu, posazenou v podhorské krajině malebné obce Liptaň, která je vstupní bránou osoblažského výběžku. Rodinný dům je prostorný, udržovaný a v dobrém technickém stavu. V přízemí se nachází vstupní hala, kde je umístěn kotel na tuhá..

Lokalita: Liptaňrezervováno

Prodej Chaty, Chyňava - Malé Přílepy

Prodej Chaty, Chyňava - Malé Přílepy

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděnou chatu ve svažitém terénu v rekreačním oblasti Chyňava. Předmětem prodeje je nyní pouze budova, neboť spolu s několika sousedícími chatami stojí na pozemku jiného vlastníka a probíhá jednání o budoucím uspořádání. Podrobnosti v naší kanceláři.

Lokalita: Malé Přílepy 1028, Chyňava400 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, 99.310m² - Kokořín - Šemanovice

Prodej, Zemědělská usedlost, 99.310m² - Kokořín - Šemanovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost s rozsáhlými pozemky a pronajatou restaurací "Nostalgická myš" v turisticky atraktivní oblasti Kokořínsko. Vizualizace pak znázorňují záměr budoucí rekonstrukce stávajících budov. Bližší informace v naší kanceláři.

Lokalita: Šemanovice 7, Kokoříninfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 3+1 - Písty

Prodej, Rodinné domy, 3+1 - Písty

Nabízíme k prodeji menší patrový rodinný domek 3+1 vhodný jak pro rekreační účely, tak k trvalému bydlení s celkovou plochou parcely 1422 m2. Dům je napojen na veškerá média (obecní vodovod, kanalizace, plyn, elektřina). Na zahradě se nachází studna, prostorný dřevník, garáž. V obci Písty se..

Lokalita: Písty2 990 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 372 m² - Litoměřice, Mariánská

Prodej, Rodinné domy, 372 m² - Litoměřice, Mariánská

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům v obci Litoměřice, část Litoměřice-Předměstí. Ideální pro kombinaci bydlení a podnikání. Dům má 2NP, v přízemí jsou prostory, kde probíhá rekonstrukce, v horním patře se nachází čtyři malometrážní byty o velikosti 1+1, každý cca 32 m2. Byty jsou nově..

Lokalita: Litoměřice7 200 000 Kč