Prodej, 1/2 rodinného domu, Ev.č.: 99629

Popis

Jedná se o spoluvlastnický podíl o velikosti id. 1/2 zděného domu se sedlovou střechou postaveného koncem dvacátých let minulého století, průběžně opravovaného svépomocí. Dům není rozdělen na dvě bytové jednotky!
Objekt je celý podsklepen, ve sklepě je umístněn plynový kotel určený k primárnímu vytápění domu, dále kotel na tuhá paliva.
V I.NP se nachází zádveří, chodba se schodištěm do II. NP, WC, obývací pokoj s kuchyní, menší pokoj, komora. V mezipatře se nachází pracovna, ve II. NP přístupném po betonovém schodišti pak 2x pokoj, koupelna s WC, komora a vstup na půdu. Přístup na půdu je po dřevěném schodišti. Půda není využita. Dřevěné trámové krovy vykazují známku mírného zatékání. Střešní krytina je z pálených tašek, okapové svody z pozinkovaného plechu, natřené barvou. V domě se na podlahách nachází beton a dlažba. Původně položené parkety byly odstraněny. Omítky jsou dvouvrstvé, vápenné. Venkovní fasáda není zateplena. Původní dřevěná okna. Celkový stav domu odpovídá jeho stáří.
Dům stojí na rovinatém pozemku spolu s garáží pro jedno vozidlo, která je zčásti zahloubena do terénu. Tato garáž není zapsána do příslušného katastru nemovitostí. Na udržované zahradě s okrasnými dřevinami vzrostlými a trávníkem stromy jsou vybudovány kamenné opěrné zdi se zasázenými okrasnými rostlinami a betonové schodiště. Nemovitosti jsou oploceny zčásti kovovým plotem, který je postaven na kamenné podezdívce a zčásti pletivem. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, rozvod plynu a elektrické energie.
Nemovitosti leží v okrajové části obce mezi dalšími rodinnými domky a jsou přístupné po asfaltové komunikaci místního významu. MHD a veškerá občanská vybavenost v místě.

Kontaktujte makléře

JUDr. Pavel Ryba+420 774 515 697
ryba@rkjuris.cz
3 990 000 Kčcena za id. 1/2 domu, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaMezilesní, Praha
OkresHlavní město Praha
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku485 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Garážano
Počet garáží1
Výtahne
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva