Prodej komerční nemovitosti, 360m² - Praha 5 - Stodůlky, Ev.č.: 99909

Popis

Nabízíme mimořádnou investiční příležitost - netradiční RD / 360m2 užitná plocha, možnost komerčního současného využití- pronájmem 11-ti plně obsazených pokojů, nebo rodinný- využití až tří bytových jednotek.
RD se nachází ve vilové zástavbě Praha 5 Stodůlky K Fialce č. 399/46,
LV 240 katastr Praha město – Stodůlky celková plocha 746m2, z toho zastavěná plocha 183m2, užitná 360m2, zahrada 563m2, jako krajový s plochou největší ze tří RD. Výstavba
a kolaudace ve 12/1998
Popis domu :
Dům má v přízemí obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, s vchodem na terasu a zahradu, venkovní i vnitřní krb, dále má 11 pokojů různých velikostí, 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové,2 čtyřlůžkové a menší místnost jako kancelář. Z toho 1 čtyřlůžkový je pod uzavřením, jinak je v domě 6xWC, 4 koupelny, kuchyň s jídelnou a společenskou místností s TV, dvojgaráž, v suterénu je technická místnost- prádelna-kotelna, dále balkon, terasa, zahrada, WIFI, společná anténa pro TV na všech pokojích, studna. Vytápění a ohřev vody je plynem, voda a kanalizace městská. V suterénu – (technická místnost- prádelna, kotelna), je veřejná kanalizace nad úrovní odvodu vody ze suterénu a je řešena odčerpáváním z jímky čerpadly do veřejné kanalizace. Dům je částečně podsklepen.
Autobus k metru Butovice 3 min. chůze, pěšky na metro cca 15 min. chůze. 3 min. Lidl, v blízkosti též Kaufland, 5min.restaurace. Dobrá dostupnost do centra cca 20 min. Na Prahu klidná oblast, dobré parkování.
Stav objektu : v roce 2018 nová fasáda/po celé ploše perlinka/ s barvou, jinak přiměřeně ke stáří výstavby, v ceně jsou zohledněny případné malé opravy /např. terasa – trochu opotřebované dlaždice/ tyto opravy neovlivňují provoz domu.
Dům může být předán volný dle dohody, nebo s přenechání současného stavu plné obsazenosti/ jednoměsíční výpovědní doba/ a s pokračováním pronájmů.
Čistý příjem při pronájmech po odečtení energií pro cca 25 je cca 110 tis.Kč měs.

Stavba je na zákl. pasech a ŹB zákl. desce, obvod. konstrukce jsou zděné (Ytong), stropy jsou železobetonové prefabrikované, střech je sklonitá s betonovou střešní krytinou. Interiérové prvky jsou provedeny v běžném materiál. provedení odpovídající době stavby, okna – dvojskla, orientována na JV, SZ a SV. Stavebně techn. stav je dobrý.
Pozemek je nepravidelný, situován v mírně svažitém terénu, je oplocený, s několika trvalými porosty, přístupný po zpevněné veřejné komunikaci.
Půdorysy a plánky domu jsou k dispozici u makléřky v kanceláři.
Při koupi je možno sjednat i částečný úvěr, který má již i současný majitel, tento závazek bude automaticky vymazán při prodeji nemovitosti.

Kontaktujte makléře

Ivana Bachová+420 777 306 102
bachova@rkjuris.cz
17 499 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaPraha
OkresHlavní město Praha
VelikostAtypický
Nízkoenergetický1
Plocha užitná360 m²
Plocha podlahová360 m²
Plocha pozemku746 m²
Plocha zastavěná183 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1998
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB71 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýAno
Garážano
Počet garáží2
Výtahne
Počet domů1
Počet objektů1
Balkónano
Terasaano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Ostatní
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové