Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 82 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Praha - Hlubočepy

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Praha - Hlubočepy

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji slunný, velmi hezký byt 3+1 se zasklenou lodžií. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve vyhledávané lokalitě Praha Hlubočepy, obklopen zelení a na dosah Prokopského údolí. Byt prošel rekonstrukcí - plovoucí podlahy, dlažba, plastová..

Lokalita: Renoirova, Praha - Hlubočepy4 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 262m² - Krabčice - Rovné

Prodej, Rodinné domy, 262m² - Krabčice - Rovné

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 s celkovu užitnou plochou cca 140 m2. Dům se nachází v obci Rovné u Krabčic pod horou Říp. Na domě byla započata rekonstrukce. Součástí domu je i sklep. Na pozemku se dále nachází garáž, funkční studna a septik. Zahrada má rozlohu 149m2, celý pozemek včetně..

Lokalita: Krabčice - Rovné1 760 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 650m² - Horní Počaply

Prodej, Pozemky pro bydlení, 650m² - Horní Počaply

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v obci Horní Počaply, o výměře cca 650 m2. Pozemek se nachází na okraji obce v zástavbě rodinných domů mimo záplavovou oblast. K pozemku se dostanete po obecní příjezdové komunikaci. U paty pozemku je možno se připojit na všechny dostupné sítě tzn...

Lokalita: Horní Počaplyrezervováno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 690 m² - Horní Počaply

Prodej, Pozemky pro bydlení, 690 m² - Horní Počaply

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v obci Horní Počaply, o výměře cca 690 m2. Pozemek se nachází na okraji obce v zástavbě rodinných domů. K pozemku se dostanete po obecní příjezdové komunikaci. U paty pozemku je možno se připojit na všechny dostupné sítě tzn. obecní vodovod a..

Lokalita: Horní Počaply730 000 Kč

Pronájem ubytovacího zařízení, 247 m2, Dolní Prysk

Pronájem ubytovacího zařízení, 247 m2, Dolní Prysk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu penzion s restaurací. Celková užitná plocha je 300m2. V penzionu je celkem 8 pokojů o 2-8 lůžcích, restaurace a bar se salónkem. K objektu náleží i velká zahrata vhodná na pořádání společenských akcí a předzahrádka pro restauraci. V obci se v tuto chvíli nenachází..

Lokalita: Prysk - Dolní Prysk15 000 Kč za měsíc

Prodej, Chalupy zastavěná plocha 80m², s pozemkem 600m² - Buš u vodní nádrže Slapy.

Prodej, Chalupy zastavěná plocha 80m², s pozemkem 600m² - Buš u vodní nádrže Slapy.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podsklepený dům/chatu 3+1 s obytným podkrovím, prosklenou verandou, obývacím pokojem s krbem, kuchyňkou, barem, sprchovým koutem a WC v obci Buš s pozemkem o rozloze 600 m² a krásným výhledem na okolní krajinu. Parkování na pozemku. Třípodlažní dům je vhodný jak k..

Lokalita: Buš2 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 201 m²

Prodej, Rodinné domy, 201 m²

Prodej rodinného domu se čtyřmi bytovými jednotkami a nebytovým prostorem. V domě se nachází bytová jednotka 1+1 (po rekonstrukci), 3+kk (po rekonstrukci), 2+kk (před rekonstrukcí) a 2+1 (po rekonstrukci). Dům prošel zásadní rekonstrukcí. Nové omítky, stropy i podlahy (včetně trámů), střecha, nové..

Lokalita: Karla IV. 202, Nový Bydžov3 990 000 Kč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž,  Kleneč

Prodej rodinného domu, 3+1, dvojgaráž, Kleneč

Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží pro dvě auta, který se nachází v obci Kleneč nedaleko Rozdnice nad Labem. Dům je dvoupatrový, v přízemí jsou sklady, technická místnost. První patro je obytné s bytem 3+1, 100m2. Dům má nové plastové okna a novou omítku. V domě jsou dvě koupelny (vana,..

Lokalita: Kleneč1 690 000 Kč

Prodej, rodinný dům s pozemkem 558m² - Hanspaulka

Prodej, rodinný dům s pozemkem 558m² - Hanspaulka

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům se zahradou, kdy rekonstrukcí získá vlastník lukrativní nemovitost v prestižní lokalitě Hanspaulka. V rámci Prahy jde o jednu z nejlepších a nejvyhledávanějších rezidenčních částí díky atmosféře, kterou vykresluje množství parků i unikátní..

Lokalita: Na Fišerce, Praha - Dejviceinfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Praha - Točná

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Praha - Točná

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi dům se zahradou na okraji městské části Praha Točná. Klidná a neprůjezdná oblast sousedící s lesem, zastavěna původně rekreačními, dnes často celoročně obývanými domy, jež jsou postupně přestavovány na rodinné vily. Uístění v původních zahradách a přednost snadné..

Lokalita: Ke starému hřišti, Praha - Točnáinfo v RK