JUDr. Tomáš Mádl poskytl rozhovor pro E15 PREMIUM.

Vážení čtenáři a klienti, bohatí čeští podnikatelé stále častěji ukládají finanční prostředky do poštovních známek. Přitahují je výrazně vyšší výnosy, které přesahují i investice do realit. Někteří čeští miliardáři se už dokonce zařadili do první ligy světové filatelie. A právě jeden z nich, JUDr. Tomáš Mádl, ředitel a jednatel Společné realitní a advokátní kanceláře JURIS REAL, spol. s r. o., dal rozhovor časopisu prestižního byznysového formátu.

Obrázek č. 1: Jedna ze stránek velmi prestižního časopisu, kde si čtenáři mohou přečíst rozhovor s JUDr. Tomášem Mádlem.

img297-764x1024

Zdroj: http://www.ppcp.cz/category/pcpp-v-mediich/, vlastní zpracování, 2019

„Do známek se v Česku investuje ročně 300 milionů až 400 milionů korun. Můžeme mluvit o třech miliardách za posledních deset let. To je však špička ledovce. Pod tím jsou privátní obchody, které se uskutečňují denně,“ řekl např. Dr. Tomáš Mádl, přední filatelista a prezident Pražského klubu prestižní filatelie. Např. některé známky z britských kolonií se podle Tomáše Mádla za posledních deset let zhodnotily o 300 procent.

Celý rozhovor s panem JUDr. Tomášem Mádlem si nezkreslený můžete přečíst na: http://www.ppcp.cz/category/pcpp-v-mediich/.

 

V Praze dne 17. července 2019

Mgr. Petr Jezdinský