JURIS REAL aktuálně prodává byty ve svém úspěšném developerském projektu ve Vraném nad Vltavou.

10.7.2018

Bytový dům „MATYÁŠ“ společnosti JURIS REAL Vrané, spol. s r. o. směle urbanisticky navazuje na dosavadní výstavbu v překrásné „vltavské“ obci Vrané nad Vltavou.

foto_vrane_josef_kopecky

Vrané nad Vltavou

Zdroj: (webové stránky obce Vrané nad Vltavou, Josef Kopecký, 2018)

„Vrané“ se rozkládá na pravém břehu Vltavy (jižně od Prahy) v kopcovitém terénu Středočeské vrchoviny (více a zdroj: https://www.vranenadvltavou.cz/uvodni-stranka).

První písemná zmínka o jmenované obci pochází přitom již z roku 993, kdy se o ní zmiňuje zakládací listina břevnovského kláštera jako o majetku, který klášter obdržel od Boleslava II. jako statky k obživě.

Zmíněný developerský projekt bytového domu „Matyáš“ společnosti JURIS REAL Vrané, spol. s r. o. díky spolupráci s renomovaným ateliérem API Atelier s.r.o. dosavadní zástavbu ve „Vraném“ neruší, nýbrž naopak architektonicky rozvijí.

w600h400wm1-ab83d-prodej-byty-1-kk-b-492m2-vrane-nad-vltavou-mg-4215-hdr-kopie-1d9852

Naše společnost si je vědoma vysoké společenské odpovědnosti při rozvoji lokalit. Vždyť také původní význam termínu development znamená vývoj či rozvoj konkrétního území.

Naše firma se totiž při developerské činnosti nesoustředí pouze na kvantitu (počet) realizovaných projektů, nýbrž na kvalitu a i celkové detailní provedení samotných bytových jednotek. Celý koncept tohoto developerského projektu je také postaven na unikátní poloze tohoto území, které je těsně spojeno s Vltavou.

w600h400wm1-30659-prodej-byty-1-kk-b-492m2-vrane-nad-vltavou-mg-4127-hdr-trava-kopie-fa38d8

V bytovém domě „MATYÁŠ“ se v současné době nachází 45 velmi variabilních, „chytrých“ jednotek především pro mladé rodiny s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk, o výměrách od 27,4  m² do 63,3 m². Každá jednotka je spojena i s balkonem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání v suterénu domu.

„Vytápění bytového domu je zajištěno tepelnými čerpadly vzduch voda, které jsou umístěny na střeše domu. Toto moderní řešení je samozřejmě výhodné nejen z důvodu nezávislosti na dodávce TUV, ale samozřejmostí je výrazná úspora provozních nákladů, které je v kombinaci s podlahovým vytápěním, které Vám bytový dům nabízí, ideální variantou. Koupelnový sortiment zajišťovala společnost SIKO KOUPELNY a.s., podlahové krytiny – vinylové podlahy, dveře a zárubně SAPELI, a.s. zajišťovala společnost Vše pro interiér – APOLO s. r.o. Bytový dům Matyáš stojí na tzv. pilotech, které sahají až do hloubky 18 metrů. 1. nadzemní podlaží je z železobetonového skeletu a 2 až 5 nadzemní podlaží je kombinace železobetonu s přizdívkami porotherm“ (více a zdroj na: https://www.bytyvrane.cz/o-projektu).

Přestože je město Vrané nad Vltavou atraktivní lokalitou pro bydlení, nachází se v jeho katastrálním území převážně rodinné domy a objekty pro rodinnou rekreaci. Bytových domů tu existuje velmi poskrovnu.

A právě zvýšená poptávka po bytech avizuje do budoucna zvýšení atraktivity lokality a s tím spojené logické zvýšení cen rezidenčních nemovitostí. Z tohoto důvodu se v současnosti vyplatí investovat i do nákupu investičního bytu právě v této lokalitě, která přitom splňuje veškeré požadavky na občanskou vybavenost.

Pořízení bytu v tomto jedinečném developerském projektu, jenž je doslova zasazen v atraktivní přírodní lokalitě, a který naplňuje symbiózou tradiční (prvorepublikové) a moderní architektury a koexistenci přírody a nejnovějšího technického zpracování, tak může být i finančně velmi výhodné.

S rozhodováním o pořízení lukrativní nemovitosti, resp. nového bytu vám bude ochotně nápomocná paní Monika Moiselová, jeden z našich nejzkušenějších makléřů, který disponuje tel. č.: 774 335 502, popř. e-mailem: moiselova@rkjuris.cz. S vyřízením hypotečního úvěru vám rád pomůže pan Radek Červenka, úvěrový poradce na tel. č.: 603 324 362, popř. e-mailu: cervenka@rkjuris.cz.

Mgr. Petr Jezdinský