O BIENNALE PPCP byly natočeny překrásné reportáže.

Vážení čtenáři, milí klienti, navzdory všem obtížím v souvislosti s pandemií koronaviru, se PRESTIGE PHILATELY CLUB PRAGUE, jehož historicky prvním prezidentem je JUDr. Tomáš Mádl, ředitel JURIS REAL GROUP, podařilo zorganizovat hodnotný mezinárodní filatelistický projekt a poprvé v dějinách představit filatelii, její tradice a hodnoty v Národním muzeu v Praze.

Obrázek: Červený mauricius

17-idnes

Zdroj: PPCP a iDNES.cz, vlastní zpracování, 2020

Unikátními zápůjčkami se na výstavě, vyjma PPCP, prezentoval i slavný vídeňský klub Vindobona a monacký Club de Monte Carlo de l'Elite de la Philatélie. Výstava zaznamenala ohromný mediální ohlas a svým jedinečným konceptem směrem k návštěvníkům významně přispěla k posílení veřejného povědomí o filatelii, coby úctyhodné součásti světového kulturního dědictví.

Velmi interesantní příspěvek můžete zhlédnout na: https://www.youtube.com/watch?v=oSGotYs5utM&feature=youtu.be, resp. reportáž s panem Vlastimilem Weinerem na: https://ct24.ceskatelevize.cz/3241668-narodni-muzeum-poprve-v-historii-zaplnily-postovni-znamky-z-nejcennejsich-svetovych-sbirek.

 

V Praze dne 1. února 2021

Mgr. Petr Jezdinský (s použitím PPCP)