Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii domy" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 380m² - Vamberk

Prodej, Rodinné domy, 380m² - Vamberk

Společnost JURIS REAL nabízí exkluzivně k prodeji prvorepublikovou vilu v ulici Tyršova ve Vamberku. Rohová třípodlažní vila se sklepy a parkovacím stáním pro dva osobní vozy, byla v průběhu let částečně rekonstruována, vznikly tak bytové jednotky, které jsou v současné době pronajímány. V..

Lokalita: Tyršova 17, Vamberk5 290 000 Kč

Prodej, Chata, 150m² - Rabyně

Prodej, Chata, 150m² - Rabyně

Nabízíme k prodeji zděnou chatu na vlastním pozemku o dispozici 6+1 s krásným výhledem na Slapskou přehradu. Chata je v blízkosti kempu Nová Rabyně kde naleznete i autobusovou zastávku. Je napojena na pitnou vodu (společný vrt) a na elektřinu. Na zahradě naleznete bazén, dílnu a sklep. Výborná..

Lokalita: Rabyně2 990 000 Kč

Prodej, prvorepubliková vila, 325m², Podbořany, pozemek 3468m²

Prodej, prvorepubliková vila, 325m², Podbořany, pozemek 3468m²

Nabízíme k prodeji stylovou prvorepublikovou vilu v obci Podbořany v okrese Louny. Vila byla postavena v r.1927, průběžně byla udržována, avšak naštěstí nezaznamenala žádných větších zásahů do původního projektu. Od r.2016 probíhá komplexní rekonstrukce vily s důrazem na zachování historického a..

Lokalita: Vroutecká, Podbořany9 800 000 Kč

Prodej, Chata, 44m² - Kamenný Přívoz

Prodej, Chata, 44m² - Kamenný Přívoz

Nabízíme pozemek nedaleko centra Kamenného Přívozu, navazující na krásnou přírodu a les. Z části rovinatý a z části mírně svažitý pozemek o výměře 1124 m2, nabízí dle územního plánování možnost výstavby patrové chaty. Původní chata o půdorysu 44 m2 byla zbourána. Na pozemku je el. přípojka a dvě..

Lokalita: Kamenný Přívoz2 990 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 220m² - Račiněves

Prodej, Rodinné domy, 220m² - Račiněves

Nabízíme k prodeji dům v obci Račiněves. Dům je patrový, v přízemí se nachází kuchyně, spíž, šatna, obývací pokoj, koupelna s toaletou, vstup do patra, do sklepa, na dvůr a zahradu. V patře jsou čtyři pokoje a vstup na půdu. K dispozici je dvůr se stodokou, chlívky, dílna, uhelna, kolna, zahrada s..

Lokalita: Račiněves2 999 999 Kč

Prodej, Rodinné domy, 130 m²

Prodej, Rodinné domy, 130 m²

Rekreační rodinný dům s krásným výhledem. Dům je vhodný i k celoročnímu bydlení. Je zde zavedena kanalizace, vodovod a elektřina. Dostupnost do Prahy 15-20 minut autem. Pro více informací volejte. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy..

Lokalita: Chržín 42rezervováno