Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy

Prodej, Rodinné domy

Exkluzivně Vám nabízíme samostatně stojící rodinný dům s garáží a krásnou zahradou (stavebním pozemkem, který lze dělit) v obci Dobročovice. Zahrada je udržovaná se vzrostlými stromy, altánem a udírnou. Najdete zde oázu klidu pro váš odpočinek. Dům je napojen na elektřinu, kanalizaci a vodu z..

Lokalita: Dobročovice 3610 190 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  463 m² - Praha - Dolní Chabry

Prodej, Rodinné domy, 463 m² - Praha - Dolní Chabry

Prodej třípodlažního samostatného domu 4+1 na parcele o celkové velikosti 463 m2 s proskleným letním pokojem a terasou na střeše domu, součástí domu je garáž. Dům je částečně podsklepený, vytápění řešeno elektrokotlem, TUV el-bojler. Napojeno na elektřinu, obecní vodovod a vlastní studnu,..

Lokalita: Ústecká 215/4, Praha - Dolní Chabry14 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  180m² - Ctiněves

Prodej, Rodinné domy, 180m² - Ctiněves

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Ctiněves. V horní patře jsou tři ložnice, v přízemí jsou dva pokoje, kuchyň, koupelna s toaletou a komora. K domu náleží zahrada s krásný výhledem na Říp. Na pozemku jsou dvě hospodářské budovy, jedna z nich je podsklepena. Objekt je napojen na vodovod,..

Lokalita: Ctiněves6 490 000 Kč

Prodej, Rodinný dům,  200m² - Obříství

Prodej, Rodinný dům, 200m² - Obříství

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 o užitné ploše 200m². V horní části domu je toaleta, koupelna a tři ložnice (dvě mají balkón). V přízemí domu se nachází vstupní hala, obývací pokoj s jídelnou, kuchyně s komorou a pracovna. Ve sklepě se nachází technická místnost, sklepy a garáž na dva vozy. Dům..

Lokalita: Obříství12 490 000 Kč

Prodej, Chalupa,  120m² - Huntířov, pozemek 2450m2

Prodej, Chalupa, 120m² - Huntířov, pozemek 2450m2

Nabízíme k prodeji udržovaný dům- chalupu se zahradou v obci Huntířov u Děčína. Jedná se o patrový, zděný dům (obytná plocha cca 120m2) dispozičně řešen jako 3+kk. V přízemí: obývací pokoj s kuchyní, koupelna s vanou a WC, chodba. V 1. patře: dva pokoje, terasa a vstup na půdu s možností vybudovat..

Lokalita: Huntířov4 700 000 Kč

Prodej, Chata,  55m² - Snědovice - Křešov

Prodej, Chata, 55m² - Snědovice - Křešov

Nabízíme k prodeji udržovanou chatu s obytnou plochou 55 m2 se zahradou. Chata se nachází v obci Křešov u Snědovic. Chata je částečně podsklepená s dispozicí 2+kk, v přízemí: kuchyně s obývacím pokojem, koupelna s WC, v podkroví: ložnice. Vytápění zajišťují kamna na dřevo, napojení na městský..

Lokalita: Snědovice - Křešovrezervováno

Prodej, Chalupa, 150m² - Štětí - Veselí

Prodej, Chalupa, 150m² - Štětí - Veselí

Nabízíme k prodeji udržovaný dům se zahradou v obci Veselí u Štětí. Jedná se o patrový, zděný dům (obytná plocha cca 150m2,) dispozičně řešen jako 4 +kk. V přízemí: veranda, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a WC. V 1. patře: tři pokoje, terasa a vstup na půdu. Z verandy se..

Lokalita: Štětí - Veselírezervováno

Prodej, Zahradní chata, 611m² - Rynholec

Prodej, Zahradní chata, 611m² - Rynholec

Nabízíme k prodeji zahradní Chatu o výměře 16m² na vlastním pozemku 611m² . Na pozemku se nachází i skleník. Na dolní hraně pozemku se nachází přípojka elektřiny. Na vodu je nutné vybudovat studnu. Pro více informací kdykoliv volejte. Je možná i výměna za jinou nemovitost.

Lokalita: Rynholec1 190 000 Kč