Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 110 m² - Prakšice

Prodej, Rodinné domy, 110 m² - Prakšice

Prodej staršího samostatně stojícího přízemního rodinného domu v obci Prakšice, okres Uherské Hradiště. Dispozice stávajícího přízemí jsou 3 místnosti + koupelna s WC + kotelna s dílnou. Podkroví domu není koncipováno jako obytné, ale lze v rámci rekonstrukce dobudovat. Zastavěná plocha 110 m2,..

Lokalita: Prakšice 1031 700 000 Kč

Prodej, rodinný dům, 195 m² - Bílina

Prodej, rodinný dům, 195 m² - Bílina

Ve výhradním zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout k prodeji rodinný dům v obci Bílina, na kterém probíhá celková rekonstrukce. Nachází se na klidném a hezkém místě v ulici Petra Bezruče, Újezdské Předměstí nedaleko Mírového náměstí. Jak lze vidět z fotografií, jsou měněna okna a vchodové a..

Lokalita: Petra Bezruče 19/33, Bílina - Újezdské Předměstí2 700 000 Kč

Prodej, Chata, 189 m² - Lanškroun

Prodej, Chata, 189 m² - Lanškroun

Prodej rekreační chaty na vlastním pozemku 189 m2 nacházející se v rekreační oblasti Lanškroun – Ostrovské Předměstí u Dlouhého a Olšového rybníka. Chata je ve velmi dobrém stavu, v přízemí se nachází obývací pokoj, krb, kuchyňský kout a schodiště do patra s ložnicí. Do chaty je zavedena elektřina,..

Lokalita: Lanškroun1 250 000 Kč

Prodej rodinného domu 320 m², pozemek 369 m² - Praha - Benice

Prodej rodinného domu 320 m², pozemek 369 m² - Praha - Benice

Nabízíme Vám k prodeji dvoupatrový rodinný dům v Praze Benicích o užitné ploše 320 m2, dům je částečně podsklepen, napojen na veškeré inženýrské přípojky. Na pozemku je i bazén hluboký 160cm. Vnitřní prostory prošly rekonstrukcí. Dům se nachází v klidné části Prahy s dobrou dopravní dostupností,..

Lokalita: K Pitkovicům, Praha - Benice10 990 000 Kč

Prodej, Rodinného domu 165m² - Dolní Podluží

Prodej, Rodinného domu 165m² - Dolní Podluží

Nabízíme k prodeji budovu(bývalá kuželna) s pozemkem, která je v územním plánu určena k bydlení v rodinných domech, lze tedy přestavět a upravit k bydlení(v případě zájmu zajistíme). V areálu je další budova a je možné přikoupit, kanceláře, byt nebo garáž. Zajistíme financování, nákup možný i na..

Lokalita: Dolní Podluží940 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 190 m² - Tučapy

Prodej, Rodinné domy, 190 m² - Tučapy

Pokud hledáte rodinný dům nebo pozemek s historií, která sahá do první poloviny 19. století, může být tato nabídka to, co právě hledáte. Patrový dům ohražený cihlovými zdmi se nacházi jižně od návsi, v malebné obci Tučapy u Tábora. Dispozičně je dům 7+1 a je napojen na obecní vodovod, kanalizaci..

Lokalita: Tučapy740 000 Kč