Prodej rodinného domu 206 m² - Zbuzany, Ev.č.: 100019

Popis

Nabízíme novostavbu moderního, nízkoenergetického rodinného domu, který je tvořen dvěma výraznými tubusy. Ty mají podobu řadového domu se sedlovou střechou. Základem návrhu je tradiční a typický tvar obytného domu. Obdélníkový půdorys a sedlová střecha jsou typické pro tuto obec a ráz krajiny. Projekt byl navržen designovým Arch. studiem Grido.

Tubusy jsou mezi sebou vzájemně posunuty a směrem do zahrady plynule navazují na terén. V každém z nich se nachází samostatný byt „A“ a „B“. Jednotky o dispozici 4+kk, popř. 5+kk jsou navzájem provozně a konstrukčně oddělené. Mají společné venkovní prostory v přední části objektu a vstupní halu v nejnižším podlaží.
Domy leží v klidné části Zbuzan v ulici U Trati, v její slepé východní části. Dotčené pozemky se nepatrně svažují od jihu k severu.
Nejnižší podlaží je provedeno z betonových tvarovek ztraceného bednění s monolitickým stropem a venkovním obkladem z přírodního kamene. Ostatní podlaží jsou realizovány z nejluxusnějších dřevěných panelů Novatop – technologie CLT – pohledová kvalita. Jižní a severní fasáda je prosklená s dřevěnými rámy. Před zasklenými plochami je předsazená pevná stínící žaluzie ze severských modřínových hranolů.

Vytápění je zajištěno dvěma systémy ústředního vytápění, kde zdrojem tepla pro vytápění je elektrokotel. V objektu jsou navrženy okruhy podlahového vytápění. K ohřevu teplé vody je využíván elektrokotel s přídavným zásobníkem TUV. V každém z domů je příprava pro instalaci krbu jako alternativního zdroje vytápění.

Dům je napojen na kanalizaci a vodovodní řad s vodoměrnou šachtou na vlastním pozemku před domem, kde jsou navržena 4 parkovací stání (pro každou jednotku 2 stání). Možnost bezproblémového parkování v ulici před domem.

Dům je v dokončovací fázi, kdy k dodělání schází – dvorek se zámkovou dlažbou, chodníky kolem domu a kultivace zahrady.

Obytnou plochu tvoří společná část - vstupní hala s rozlohou 6,3 m2, ze které jsou oddělené vstupy do 2 jednotek.
Jednotka A má výměru 200 m2 se zahradou 173,3 m2.
Jednotka B má výměru 206 m2 se zahradou 114,1 m2, neboť má větší technickou místnost.

Cena je uvedena za jednu jednotku ve stavu po kompletním dokončením vnitřních interiérů, vyjma kuchyňské linky. Je zde samozřejmě koupit dům jako celek za lepších podmínek.

Tento dům jako novostavba nepodléhá dani z nabytí. Na dům je poskytována nadstandardní (garantovaná) záruka, která započne běžet ode dne předání stavby. Financování je možné zajistit i Vaší nemovitostí, kterou vezmeme protiúčtem, případně úvěrem, který Vám zdarma vyřídíme.
Více info na stránkách www.loafers.cz

Kontaktujte makléře

Monika Kaplanová+420 774 335 502
kaplanova@rkjuris.cz

Soubory ke stažení

14 990 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaU Trati, Zbuzany
OkresPraha-západ
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná175 m²
Plocha podlahová206 m²
Plocha pozemku623 m²
Plocha zastavěná192 m²
Počet podlaží3
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Rok kolaudace2020
Rok výstavby2020
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB75 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýNe
Míst k parkování2
ParkováníAno
Výtahne
Balkónano (8m²)
Terasaano (25m²)
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické