Prodej, prvorepubliková vila, 325m², Podbořany, pozemek 3468m², Ev.č.: 100295

Popis

Po zrušené rezervaci opět v nabídce! V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost s Geniem loci - stylovou prvorepublikovou vilu v obci Podbořany v okrese Louny.
Vila byla postavena v r.1927, průběžně byla udržována, avšak naštěstí nezaznamenala žádných větších zásahů do původního projektu. Od r.2016 probíhá komplexní rekonstrukce vily s důrazem na zachování historického a architektonického stylu a je již téměř hotova. V r.2021 byla vila zařazena do katalogu Národního památkového ústavu a je chráněnou památkou. Je tedy možnost využití dotačních programů.
Vila má dvě nadzemní podlaží, prostornou půdu a je podsklepená. Celková užitná plocha činí 325m2. Přízemí je připraveno k podnikatelským účelům: kavárna, ordinace, obchod atd., je ale také možnost využít i toto podlaží k bydlení, byt o velikosti 4+1. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka s dispozicí 4+1 s prostornou vstupní halou. V podkroví domu je počítáno s vybudováním čtyř malometrážních bytových jednotek a je na tento záměr již vypracována dokumentace se stavebním povolením. Sklepní prostory mají výměru 150m2, je zde nově zbudována také finské sauna.
Vila je obklopena rozsáhlou okrasnou zahradou s výměrou 2.660m2, se vzrostlými stromy a spoustou malebných zákoutí, nachází se zde i dvě vlastní studny. K domu náleží také 5 garáží. Celková výměra pozemku včetně zahrady, domu a zpevněné plochy s garážemi pak činí 3.468m2.
Nemovitost je vhodná k bydlení i podnikání. Ideálně lze doporučit jako sídlo firmy s bytem apod. Prohlídky možné po dohodě.

Kontaktujte makléře

Pavlína Horáčková+420 774 335 508
horackova@rkjuris.cz
9 500 000 Kč
KategorieVila
LokalitaVroutecká, Podbořany
OkresLouny
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná325 m²
Plocha pozemku3.468 m²
Plocha zahrady2.660 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahne