Rodinné domy Nučice, Praha-západ, Ev.č.: 100197

Popis

V rámci komorního Projektu RD Nučice (Praha - západ) nabízíme RD (A1) o velikosti 5+kk s užitnou plochou 169,2 m2, zastavěná plocha 143 m2, celková velikost pozemku je 450 m2 z toho zahrada 307 m2. K domu náleží 2 parkovací stání na společném pozemku.
Jednotlivé domy jsou postaveny citlivě a v moderním minimalistickém duchu, tak aby navazovaly na ráz okolní krajiny. Svojí velikostí jsou dostatečně prostorné jak pro rodinu s dětmi či jako víkendový dům. Každý objekt má vlastní dřevěnou terasu cca 20 m2 s přímým vstupem na zahradu. Okna jsou plastová, trojskla, barvy methalbrush. Vytápění je řešeno elektrickými kotly, v přízemí je podlahové vytápění a v podkroví jsou instalovány radiátory. Každý objekt je vybaven i komínem na tuhá paliva a pro přípravu na instalaci vlastního krbu. Ohřev teplé užitkové vody v každém objektu zajišťuje vlastní bojler. Podlahy uvnitř objektů jsou vinylové, schody betonové, obloženy dřevem. Vnitřní dveře jsou obložkové značky Sapeli, sanity SIKO.
Projekt se skládá z objektu A - bytový dům o třech bytových jednotkách a objekt B - dva řadové domy.
Předpokládaná kolaudace je plánována na podzim 2021. Možnost prodeje i ve fázi shell and core, tedy bez interiérových dveřích, vinylové podlahy a koupelen, popř. dle individuální dohody. Rezervace je stanovena ve výši 5 %. S hypotečním úvěrem rádi pomůžeme.

Kontaktujte makléře

Mgr. Roman Kaplan+420 734 129 292
kaplan@rkjuris.cz
14 350 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaPražská 7, Nučice
OkresPraha-západ
Poloha objektuV bloku
ZástavbaVenkovská
Míst k parkování2
ParkováníAno
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické

Seznam nemovitostí