Bezplatné poradenství

Bezplatné poradenství

Naše služby klientům v oblasti pronájmu, prodeje či výkupu nemovitostí přes naši společnou realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. poskytujeme s ohledem na naši vysokou firemní kulturu a rovněž společenskou zodpovědnost dlouhodobě zdarma.

V naší společné realitní a advokátní kanceláři, která má dlouholetou tradici působí jednak spolupracující advokáti, tak i podnikový právník, resp. řada. externích právníků.

Společný tým realitních makléřů, právníků a daňových poradců pak za vás také nezávisle, komplexně a dlouhodobě sleduje dění v příslušné legislativě, a to zejména v oblasti občanského práva (resp. nového občanského zákoníku), správního, stavebního a finančního práva.

Cílem bezplatného poradenství je spokojenost klienta při realizaci budoucího realitního obchodu s nemovitostmi přes naši společnou realitní a advokátní kancelář.

Příklady nejčastějšího poradenství:

  • Poradenství, jak může proběhnout celková realizace realitní transakce, např. při prodeji nemovitosti. Klient je při realitní transakci neustále seznamován se základními právními termíny u uzavíraní smluv, pojmy ohledně bankovních záruk, úschov kupní ceny, platby daní, způsobů výplaty kupní ceny, předání nemovitosti apod.
  • Další segment bezplatného poradenství se může např. týkat cenového poradenství při pronájmech nemovitostí, ideálních tržních cen prodávaných nemovitostí a poradenství při financování nákupu nemovitostí apod.
  • Poskytujeme taktéž finanční poradenství při pořizování hypotečních úvěrů nebo při investicích s návratností pořizovací hodnoty, a také při následném pronájmu nebo prodeji této nemovitosti, kde nájemce hradí splátky financující hypoteční bance apod.