O společnosti

srobarova

Úvod

Společnost JURIS REAL, spol. s r. o., je společná realitní a advokátní kancelář s dlouholetou tradicí, sídlící v krásně zrekonstruované prvorepublikové vile ve Šrobárově ulici č. p. 2100/49 na pražských Vinohradech, kterou obýval známý slovenský politik (poslanec, senátor a ministr) Dr. Vavro Šrobár. Jmenovaná kancelář pomáhá řešit problémy s bydlením či při rozhodování o investicích do nemovitostí. Díky vlastní advokátní kanceláři, spolupracující zkušené stavební firmě, službám bytového architekta či početné skupině daňových a hypotečních poradců, je schopna požadovanou zakázku zabezpečit zcela komplexně, a samozřejmě také nést za všechny své právní úkony absolutní odpovědnost. Advokátní kancelář pak díky svým širokým kapacitním a personálním možnostem může nabídnout opravdu komplexní služby v oblasti celého spektra českého a evropského právního řádu.

Představení společnosti

Jak by se dala charakterizovat společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o.?

Na prvním místě jako tradiční a zavedená česká realitní kancelář, která byla panem JUDr. Tomášem Mádlem založena již v roce 2002. Za dobu své existence od roku 2002 do současnosti se z ní stala velká a uznávaná pražská realitní kancelář se sítí poboček po celé České republice, která úspěšně vyřešila spoustu realitních transakcí, a dostala se tak logicky do povědomí občanů.

Právě mnoho úspěšně vyřešených a provedených realitních obchodů, výkupů či dražeb nemovitostí je tou nejlepší vizitkou a spravedlivou reklamou naší společnosti. V souvislosti s výše uvedeným nelze ani opomenout bohatou developerskou činnost jmenované společnosti.

Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o., s ohledem na svou vysokou společenskou odpovědnost a firemní kulturu myslí ale především na budoucnost a dlouhodobě-konzistentní stabilitu v poskytovaných službách. Největší „finanční“ odměnou („provizí“) jsou tak pro nás klienti, kteří se k nám kvůli našim realitním a právním službám rádi a opakovaně vracejí.

Pro společnou realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o., je proto také charakteristické a výstižné používání moderních technologií, jako je nejnovější počítačová technika či call centrum a též nekonvenčních přístupů (vedle samozřejmě těch konzervativních) při řešení právních problémů v oblasti real estate.

Vize společné realitní a advokátní kanceláře JURIS REAL, spol. s r. o., která zní: „Vaše absolutní jistota ve světě nemovitostí“, je tak v současné, geopolitické i legislativně nestabilní době naplňována, jednak prostřednictvím moderní techniky, a jednak zejména díky velkému kolektivu realitních makléřů, zkušených právníků, daňových poradců, hypotečních specialistů a bytových architektů, kteří se našim stávajícím či potencionálním klientům věnují s maximální péčí, loajalitou a profesními zkušenostmi, které tvoří základní know-how naší společnosti. Náš neustále proškolovaný tým za vás také nezávisle, komplexně a dlouhodobě sleduje dynamické dění na finančních trzích, v příslušné legislativě, na politické scéně a v nejnovějších trendech bydlení.