Vyplacení zálohy za nemovitosti

Vyplacení zálohy za nemovitosti

Prodáváte svou nemovitost a požadujete ihned finanční zálohu?

Poskytneme Vám zálohu při prodeji Vaší nemovitosti. Záloha je pak splatná až po podepsání příslušných smluv, event. až při převodu nemovitosti. Tyto peníze můžete použít pro Vaši další bytovou potřebu.

Nemůžete čekat, až se najde vážný zájemce o Vaši nemovitost? Svěřte exkluzivně prodej nemovitosti Společné realitní a advokátní kanceláři JURIS REAL, spol. s r. o. a my Vám vyplatíme část kupní ceny ihned až do výše 50 procent tržní ceny nemovitosti.

Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. je pro své klienty totiž tradičním, silným, stabilním a spolehlivým partnerem. Již od roku 2002 poskytujeme komplexní a zcela profesionální služby v oboru obchodování s nemovitostmi. Právě z tohoto důvodu nabízíme výplatu zálohy za nemovitost až do výše 50 procent tržní ceny nemovitosti.

Podmínkou vyplacení zálohy je uzavření zástavní smlouvy k nemovitosti a exkluzivní smlouvy na prodej nemovitosti.

  • Finanční záloha a její výše je individuální  - vždy ale dle požadavků klienta a dohody – nicméně na finanční zálohu automaticky nevzniká právní nárok.
  • Záloha je splatná po podpisu příslušné smluvní dokumentace.
  • Je určena pouze pro klienty, kteří prodávají svou nemovitost prostřednictvím společné realitní a advokátní kanceláře JURIS REAL, spol. s r. o.
  • Je určena především těm klientům, kteří se ocitli v obtížné situaci a nemají možnost čekat několik dní či týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti.
  • Nemovitosti mohou být zatíženy exekucí. V tomto případě uhradíme za klienta jeho závazky až do výše hodnoty nemovitosti!!!
  • Výplatu zálohy provádíme rychle - hotovost obdržíte ihned po podpisu příslušných smluvních dokumentů (viz výše).