Společnost JURIS REAL, spol. s r. o. si je vědoma své společenské odpovědnosti a vedle stávající bezplatné infolinky, rozjíždíme s kolegy na našem webu od října bezplatný seriál o exekučním a insolvenčním řízení, resp. o výkupech nemovitostí.

Vážení klienti, je to právě rok, co jsme pro Vás slavnostně zřídili bezplatnou infolinku na tel. č.: 800 223 388, resp. poradenství na e-mailu: vykup@rkjuris.cz. Na těchto infolinkách se Vám věnují zkušení kolegové s právnickým vzděláním.

download

Vážení čtenáři, Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r. o. nabízí přímý výkup Vaší nemovitosti s tím, že jsme díky mnohaleté a úspěšné spolupráci s většinou exekutorských úřadů v České republice, popř. i hypotečními bankami, schopni vést taková jednání, která zamezí pro Vás nejhorší variantě vyřešení stávajících ekonomických problémů, a tou je nucený prodej nemovitosti v nedobrovolné dražbě. Ve většině případů dochází při této variantě k prodeji Vaší nemovitosti za cenu, která se ani zdaleka neblíží její tržní hodnotě, kterou jsme ochotni akceptovat my nebo naši klienti. A věřte nám, že k této variantě dochází při neřešení problémů, skoro vždy.

12400579-telefonista-telefonistka-1

Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak vést jednání s příslušným soudním exekutorem, dokážeme s ním dohodnout podmínky zaplacení veškerých závazků váznoucích na předmětné nemovitosti. Jsme schopni díky velmi silnému finančnímu zázemí uhradit za Vás tyto závazky z vlastních prostředků ještě v období před vyhledáním finálního zájemce o Vaši nemovitost nebo před termínem vyhlášení dražby. Samozřejmě Vám pomůžeme i při vlastním výmazu exekuce či zástavního práva na nemovitosti.

14913184-telefonistka-s-praxi-reality-telemarketing-1

Při uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy poskytujeme i okamžitou výplatu zálohy na kupní cenu. Více informací o vyplacení zálohy za nemovitosti naleznete zde: http://www.rkjuris.cz/realitni-kancelar/vyplaceni-zalohy-za-nemovitosti V případě potřeby Vám pomůžeme najít i nové bydlení! Ať už se jedná o bydlení v nájemním bytě či v bytě v osobním vlastnictví, o bydlení v Praze nebo v jejím blízkém okolí.

Články a aktuální zpravodajství budeme čerpat např. z odborných portálu, jako je: Česka-justice, Advokátní deník, Ústavní či Nejvyšší soud ČR, resp. ČTK.

 

V Praze dne 4. října 2019

Mgr. Petr Jezdinský