Vkus a elegance, synergie starých poštovních známek s nejmodernějším bytovým designem

Výše uvedenou koexistenci představuje luxusní byt pana JUDr. Tomáše Mádla, jednatele Společné realitní a advokátní kanceláře JURIS REAL, spol. s r. o., realitní kanceláře JURIS REAL Reality, spol. s r. o., a v neposlední řadě i ředitele velmi úspěšných developerských společností JURIS REAL Vrané, spol. s r. o. a JURIS REAL Jesenice, spol. s r. o. Vážení čtenáři, středeční vydání DOMA DNES, přílohy MF DNES a webu Idnes.cz přineslo velký rozhovor právě s Dr. Tomášem Mádlem o jeho mezonetu v devadesát let starém činžovním domě na pražských Vinohradech. Ten si jmenovanou čtvrť vybral mj. z toho důvodu, že je i sídlem výše zmíněných velkých obchodních korporacích.

Pohled do obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou

JUM815338_pidi

Zdroj (převzato od): https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/mezonet-na-vinohradech-ze-tri-bytu-jeden.A200211_103807_dum_osobnosti_rez?zdroj=galerie., vlastní zpracování, 2020

Vážení klienti, celý článek paní Evy Vackové si samozřejmě můžete nezaujatě přečíst v Magazínu DOMA DNES s datem 12. února 2020 (číslo 6) na straně 10 až 15, popř. na https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/mezonet-na-vinohradech-ze-tri-bytu-jeden.A200211_103807_dum_osobnosti_rez?zdroj=galerie..

Co by ale autor tohoto pojednání na tomto místě především podtrhnul, je skutečnost, že novou dispozici interiéru zařízeného pro rodinu, home office i hobby vymyslel pan JUDr. Tomáš Mádl spolu s interiérovou designérkou Janou Povondrovou. Do dvou pater s odděleným bydlením se vešly tři ložnice, pracovna, prádelna s koutem pro žehlení, pánská klubovna s kulečníkem a domácím kinem, trezorová místnost a archiv. Paní Jana Povondrová, projektová manažerka se totiž spolupodílela i na celkové (exteriér) i detailní (interiér) architektonické koncepci v úspěšném developerském projektu bytového domu Matyáš ve Vraném nad Vltavou.

V Praze dne 14. února 2020

Mgr. Petr Jezdinský