Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 63 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 172m² - Praha - Záběhlice

Prodej, Rodinné domy, 172m² - Praha - Záběhlice

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji koncový řadový rodinný dům 5+1, v dobrém udržovaném stavu. Jedná se o zcela podsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími. Na pozemek domu z přední části ulice vede vjezdová brána, na kterou navazuje parkovací stání a garáž. Dalším vstupem na pozemek je..

Lokalita: Chrpová, Praha - Záběhlice10 900 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 763m² - Přišimasy

Prodej, Pozemky pro bydlení, 763m² - Přišimasy

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 763m² v obci Přišimasy. Obec Přišimasy se nachází ve Středočeském kraji v okrese Kolín 6 km východně od hranic Prahy. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu.o. Pro více informací kdykoli volejte.

Lokalita: Přišimasy2 790 000 Kč

Pronájem moderního bytu 1+kk/B + parkovací stání, plně zařízený,  40m² , Vrané nad Vlt.

Pronájem moderního bytu 1+kk/B + parkovací stání, plně zařízený, 40m² , Vrané nad Vlt.

Nabízíme k nastěhování krásný, moderní, byt 1+KK s balkonem a parkovacím stání o užitné ploše cca 40 m2, který se nachází ve 2.NP novostavby bytového domu MATYÁŠ ve Vraném nad Vltavou, ulice U Elektrárny. Byt se nabízí včetně kuchyně na míru s vestavěnými spotřebiči a plně vybaven nábytkem. Velká..

Lokalita: U Elektrárny, Vrané nad Vltavou12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 841m² - Chodouny - Lounky

Pronájem, Sklady, 841m² - Chodouny - Lounky

Nabízíme k pronájmu skladovací prostor o velikosti 841 m2. Hala se nachází v oploceném areálu v obci Lounky u Roudnice nad Labem. Vzdálenost na D8 je 7 km. Hala je průjezdná, vjezd širokými vraty s betonovou podlahou. Příjezdová betonová komunikace. Vhodné pro skladování zemědělských produktů. Více..

Lokalita: Chodouny - Lounky17 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+kk, 43m² - Praha - Vinohrady

Prodej, Byty 2+kk, 43m² - Praha - Vinohrady

Byt 2+kk, o rozloze 43m2 se nachází v činžovním domě v klidné části Vinohrad. Je v původním, ale zachovalém stavu. Dům prošel celkovou rekonstrukci (výtah, sklepy, fasáda, okna) Výborná dopravní dostupnost (Metro Flora 7 minuty pěšky, tramvaj Radhošťská 5 minut pěšky) samozřejmostí je výborná..

Lokalita: Lucemburská, Praha - Vinohrady5 190 000 Kč

Dražby, Výroba, 22.112m² - Běleč

Dražby, Výroba, 22.112m² - Běleč

Areál současné Pily Běleč, se nachází v oblasti Křivoklátsko na Kladensku. Původně byl areál využíván jako statek pro chov prasat a ostatní zemědělské činnosti. Celý areál je oplocen s možností několika vjezdů do areálu téměř z každé strany. Elektřina je ve vlastní trafostanice, která se nachází v..

Lokalita: Dukelská, Běleč15 000 000 Kč

Pronájem pneuservisu v obci Jesenice

Pronájem pneuservisu v obci Jesenice

Nabízíme k pronájmu soubor nebytových prostor (dříve využívaný jako pneuservis) o celkové užitné ploše 120m2. Nemovitost se nachází v centru Jesenice v Průhonické ulici, jsou zde 3 garáže, prostor pro kancelář, přístřešek, parkoviště pro dva vozy, zahrada na posezení či další skladování a..

Lokalita: Na Terase, Jesenice15 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku, 1 154m² - Jesenice - Osnice

Prodej pozemku, 1 154m² - Jesenice - Osnice

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 1 154 m2 v obci Osnice. Pozemek je vhodný k investici, nachází se hned u dálnice D1, kudy se dostanete za cca 15 minut do obchodního centra Čestlice. Nedaleko v obci Jesenice se nachází široká občanská vybavenost: základní škola, mateřská škola a základní..

Lokalita: Jesenice - Osnice490 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 3564m² - Lužec nad Cidlinou

Prodej, Pozemky pro bydlení, 3564m² - Lužec nad Cidlinou

Nabízíme k prodeji stavební pozemek 3564 m2 v zástavbě rodinných domů. Pozemek lze rozdělit, vhodný také jako investiční příležitost. Všechny inženýrské sítě na hranici pozemku, plyn, kanalizace, vodovod, elektřina. V obci občanská vybavenost, pošta, knihovna, potraviny, veterinární lékař.

Lokalita: Lužec nad Cidlinourezervováno

Prodej, Byty 2+kk+B, 58,7m² - Hugo Haase, Praha 5 - Hlubočepy

Prodej, Byty 2+kk+B, 58,7m² - Hugo Haase, Praha 5 - Hlubočepy

Nabídka družstevního bytu 2+kk 58,7m2 (vč. balkonu 5,8m2) a parkovacího stání v 1. PP. Byt je ve 12. nadzemním podlaží, projektu Kaskády Barrandov XI, dům H s označením bytu 1201 H. Orientace bytu je na J a Z. Vzhledem k tomu, že se jedná o družstevní byt, cenu splácíte formou nájmu. Neprokazujete..

Lokalita: Hugo Haase, Praha1 850 000 Kč