Zřízení bezplatné infolinky ohledně výkupů nemovitostí

Vážení potenciální klienti, rozšířili jsme pro Vás služby v oblasti výkupů nemovitostí, když jsme pro Vás zřídili bezplatnou infolinku na tel. č.: 800 223 388, resp. poradenství na e-mailu: vykup@rkjuris.cz. Na této infolince se Vám bude věnovat zkušený kolega s právnickým vzděláním, který se dlouhodobě věnuje problematice vymáhání pohledávek, resp. exekucí.

Společná realitní a advokátní kancelář JURIS REAL, spol. s r.o. nabízí přímý výkup Vaší nemovitosti s tím, že jsme díky mnohaleté a úspěšné spolupráci s většinou exekutorských úřadů v České republice, popř. i hypotečními bankami, schopni vést taková jednání, která zamezí pro Vás nejhorší variantě vyřešení stávajících ekonomických problémů, a tou je nucený prodej nemovitosti v nedobrovolné dražbě.

images

Ve většině případů dochází při této variantě k prodeji Vaší nemovitosti za cenu, která se ani zdaleka neblíží její tržní hodnotě, kterou jsme ochotni akceptovat my nebo naši klienti. A věřte nám, že k této variantě dochází při neřešení problémů, skoro vždy.

unnamed

Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak vést jednání s příslušným soudním exekutorem, umíme s ním dohodnout podmínky zaplacení veškerých závazků váznoucích na předmětné nemovitosti. Jsme schopni díky velmi silnému finančnímu zázemí uhradit za Vás tyto závazky z vlastních prostředků ještě v období před vyhledáním finálního zájemce o Vaši nemovitost nebo před termínem vyhlášení dražby. Tato platba má pro Vás formu bezúročné půjčky! Samozřejmě Vám pomůžeme i při vlastním výmazu exekuce či zástavního práva na nemovitosti.

Při uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy poskytujeme i okamžitou výplatu zálohy na kupní cenu. Více informací o vyplacení zálohy za nemovitosti naleznete zde: http://www.rkjuris.cz/realitni-kancelar/vyplaceni-zalohy-za-nemovitosti.

images

V případě potřeby Vám pomůžeme najít i nové bydlení! Ať už se jedná o bydlení v nájemním bytě či v bytě v osobním vlastnictví, o bydlení v Praze nebo v jejím blízkém okolí.